Özel Haber

Kanıtlıyoruz: KS 400 plakalı, kırmızı Range Rover Arhun'un şirketi Özmerhan’dan alınmış

Gazeteci Çağlar Yüksel’in saldırıya uğraması ile ilgili başlatılan soruşturma kapsamında şüpheli görülen, Okan Bolatçıoğlu’na ait olan ve içinde silah, 15 canlı mermi ve demir cop bulunan aracın Özemerhan Automotive'den alındığını belirledik.

Gazeteci Çağlar Yüksel’in saldırıya uğraması ile ilgili başlatılan soruşturma kapsamında şüpheli görülen, Okan Bolatçıoğlu’na ait araçta yapılan aramada tabanca ve demir cop bulunmuş; zanlı Bolatçıoğlu gözaltına alınmıştı. Okan Bolatçıoğlu'nun halen tutukluluğu devam ediyor.

Polis memuru Bülent Hapçı, Girne’de meydana gelen “Kanunsuz Patlayıcı Madde, Ateşli Silah, Taşıma, Tasarrufu ve Tecavüzi Alet Taşımak” suçları ile ilgili olarak, tutuklanan zanlı Okan Bolatçıoğlu’nun adına kayıtlı ve kullanımında bulunan park halindeki KS 400 plakalı Range Rover marka aracı içerisinde Polis ekipleri tarafından huzurunda yapılan aramada, aracın arka koltuğunda markası olmayan siyah renk deri çanta içerisinde muhafaza edilen siyah renk, markası meçhul 9 mm çapında tabanca ve şarjörü içerisinde takılı durumda 15 adet 9 mm çapında canlı mermi ve yine aynı aracın ön sağ kapı cep kısmında muhafaza edilen toplam uzunluğu 50 cm olan demirden mamul cop bulunarak, emare olarak alındığını Mahkeme’ye şahadet olarak sunmuştu.

Okan Bolatçıoğlu’nun kullandığı kırmızı renkli Range Rover marka, KS 400 plakalı aracın Tekin Arhun’un kardeşi Ömer Arhun’a ait Özmerhan Automotive Ltd’den alındığını tespit ettik.

Facebook sayfasında Opel Plaza Özmerhan Automotive Ltd’de çalıştığı bilgisini yayınlayan ve farklı kaynaklardan Özmerhan Automotive’de çalıştığını teyit ettiğimiz S.B'nin, KS 400 plakalı aracın tanıtımını yaptığını belirledik.


6 Temmuz’da yaptığı paylaşımla, aracın satıldığını duyuran S.B'nin, ‘Değerli Müşterilerimize Bizi Tercih Ettikleri İçin Özmerhan Otomotive Ailesi Olarak Teşekkür Eder Yeni Araçlarını Güzel Günlerde Kullanmalarını Dileriz’ diye yazdığı görüldü. S.B, aracın satıldığını camına bir çiçek koyarak kutladı.

S.B'nin paylaşımı isimi, soyadı açık okunur şekilde arşivimizde kaydedilmiştir.

:

Yorumlar

  1. Ömer Arhun
    Şirketimiz uygun gördüğü kişilere taksitle satış yapmaktadır ve 5 yıla kadar vade şansı tanımaktadır . Ancak ne şahsımın nede şirketlerimin adı geçen şahıslarla bir alakası bulunmamaktadır. Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim .

Yorumunuz