Dünya

Sevilen Kıbrıslı Türk iş insanı Mehmet Erülkü uğurlanıyor

İskele bölgesinin değerli turizmcilerinden, Körfez Restorant ve Boğaz Hotel’in işletmecisi, Kıbrıslı Türk iş insanı Mehmet Erülkü’nün zamansız vefatı ülke genelinde büyük üzüntü yarattı.

İskele bölgesinin değerli turizmcilerinden, Körfez Restorant ve Boğaz Hotel’in işletmecisi Mehmet Erülkü’nün 19 Nisan’da bir kalp krizi sonucu zamansız vefatı Kıbrıs’ta derin üzüntü yarattı.

Turizme desteği, misafirperverliği ve yardımseverliği ile tanınan Mehmet Erülkü, Şaziye-Aygün Erülkü çiftinin ilk oğullarıydı.

Mehmet Erülkü'nün acılı babası Aygün Erülkü, ‘Bugün benim en kötü günüm. İlk evladımı, ilk göz ağrımı Mehmet'imi kaybettim. İçim sızlıyor, kalbimden bir parça kopmuş gibiyim. Evlat acısı bir başka acıdır, başka acılara benzemez. Allah kimseye evlat acısı vermesin. Ruhu şad, mekânı cennet olsun’ paylaşımı yaptı.

Mehmet Erülkü’nün kardeşi, değerli iş insanı Meriç Erülkü ise abisinin ani kaybının ardından, ‘Değerli abim Mehmet Erülkü bugün,19 Nisan 2022 tarihinde zamansız bir şekilde aramızdan ayrılmıştır. Tüm sevenlerine üzüntüyle duyururuz. Allah mekânını cennet eylesin’ mesajını paylaştı.

Erülkü’nün cenazesi bugün 12:30’da, İskele Ümmü Haram Camisi'nde öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İskele Kabristanlığı'nda defnediliyor.

:
share
Siteyi Telegram'da Paylaşın
Siteyi WhatsApp'ta Paylaşın
Siteyi Twitter'da Paylaşın
Siteyi Facebook'ta Paylaşın