Koronavirüsü bile öldüren dezenfektan: Zoflora

İngiltere'nin önde gelen dezenfektanı olan Zoflora Kıbrıs’ta! Başman Group of Companies tarafından Kıbrıs’a getirilen Zoflora’nın, COVID-19 hastalığına neden olan koronavirüs türü SARS-CoV-2 de dahil birçok virüs ve bakteriyi öldürdüğü kanıtlandı.

Konsantre çok amaçlı dezenfektan olarak Zoflora, kokuları ortadan kaldırırken virüslerin ve zararlı bakterilerin % 99,9'unu öldürür. Zoflora 98 yıllık büyük bir İngiliz firmasının ürettiği güvenilir bir markadır.

1922 yılında kurulan İngiliz şirketinin kimyager ortağı Nathan Thornton’ın Zoflora’nın bugün dünyanın en güçlü dezenfektanları arasında yer almasında katkıları büyüktür.

  • Virüslerin ve bakterilerin % 99,9'unu ortadan kaldırmak için 400 ml suya Zoflora kapağı kadar ürünü ekleyin.
  • Seyreltilmiş Zoflora'yı mutfak tezgahları, musluklar, lavabolar, kapı kolları ve ışık anahtarlarını günlük olarak silmek için kullanın.
  • Haftada bir paspas kovanıza koyacağınız ılık 400 ml suya bir küçük Zoflora kapağı kadar Zoflora’yı katarak yerleri paspasladığınızda evinizin zeminini dezenfekte olacak ve etrafa taptaze hoş bir koku yayılacaktır.

Call To Action

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Spreyle Kullanın

Boş bir sprey kutusunun içerisine 400ml su ve bir kapak Zoflora'yı ekledikten sonra spreyi kullanarak temizliğe başlayabilirsiniz.

Silme Bezi ile Kullanın

Sprey yardımıyla Zoflora'yı kullandığınız alanı sonrasında silme bezi ile silebilirsiniz.

Mopla Kullanın

Su ile seyreltilmiş Zoflora'yı cilalı ahşap ve verniklenmiş yüzeyler dışında tüm sert zeminlerde moplayarak kullanabilirsiniz.

Düzenli temizlik önemlidir.

Zoflora sadece virüs ve bakterileri öldürmekle kalmaz normalden çok daha yüksek bir konsantrasyonda, uzman parfümcüler tarafından geliştirilen uzun ömürlü, yüksek kaliteli otantik kokusu ile evinizin her bölümünün mis gibi kokmasını sağlar.

 

Nasıl kullanacağım?

Zoflora’nın tavsiye edilen kullanım ölçüsü 10ml (bir kapak) Zoflora ile 400ml sudur. Tercihinize göre daha fazla su için Zoflora kullanımını artırabilirsiniz.

 

Zoflora evcil hayvanların da sağlığını korur.

Evcil hayvanlarınız varsa Zoflora’nın hayvan hastalıklarına neden olabilecek olanlar dahil, bakteri ve virüslerin % 99,9'unu öldürür. Ev hayvanlarının yataklarının dezenfekte edilmesinde Zoflora’yı güvenerek kullanabilirsiniz.